Zawody wędkarskie w Nowosiółkach

W niedzielę 7 lipca br, przy zbiorniku wodnym w Nowosiółkach odbyły się Zawody Wędkarskie dla dzieci i młodzieży o Puchar Posła na Sejm pana Tomasza Zielińskiego i o Puchar Wójta Gminy Telatyn. Zdrowa rywalizacja, przyjazna atmosfera i wypoczynek na świeżym powietrzu przyciągnęła wielu uczestników. Dzieci nie tylko łowiły ryby ale przede wszystkim bawiły się znakomicie.

Najlepszy w łowieniu okazał się – Patryk Bełz, który wywalczył I miejsce i złowił aż 3 ryby, II miejsce zajął – Grzegorz Lal a III wywalczył – Wojciech Kozłowski.

Po zawodach dla dzieci, do łowienia stanęli dorośli. Po zaciekłej aczkolwiek sportowej rywalizacji, ostatecznie przyznano pięć miejsc:

I miejsce – pan Marek Międlarz

II miejsce – pan Waldemar Dobrowolski

III miejsce – pan Paweł Maślak

IV miejsce – pan Ryszard Misiuda

V miejsce – pan Janusz Kopczyński

Dyplomy i pamiątkowe statuetki dla najlepszych wręczyli: w imieniu Posła na Sejm pana Tomasza Zielińskiego, który nie mógł uczestniczyć w zawodach gdyż przebywał na Kongresie – pan Adam Piasecki – Przewodniczący Rady Powiatu oraz pan Dariusz Kozłowski – Wójt Gminy Telatyn.

Dla wszystkich uczestników zawodów, na zakończenie przygotowano poczęstunek oraz słodycze, lody, napoje i cukierki dla dzieci ufundowane przez Organizatorów.

Zarówno najmłodszym jak i starszym zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych ,,łowieckich” sukcesów!!!!