Zaproszenie na Spotkanie dotyczące programu ,,Czyste Powietrze”

Serdecznie zapraszamy na Spotkanie dotyczące programu „Czyste Powietrze” w Gminie Telatyn, które odbędzie się dnia 7 listopada 2019 (czwartek) o godzinie 17.00 w świetlicy wiejskiej w Telatynie- Kolonia II (ul. Pogodna 3), podczas którego będzie możliwość uzyskania informacji na temat wsparcia finansowego na działania z zakresu ochrony środowiska.

Podczas spotkania przedstawiciele Instytutu Rozwiązań Biznesowych Sp z o.o. przedstawią założenia programu „Czyste Powietrze” który jest wdrażany przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we współpracy z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie.
Program ten skierowany jest bezpośrednio do mieszkańców naszej Gminy będących właścicielami domów jednorodzinnych czy prowadzących działalność gospodarczą. W ramach tego programu mieszkańcy mogą uzyskać dofinansowanie m.in. do nowych źródeł ciepła, wymiany pieców, termomodernizacji budynków jednorodzinnych, wymianę okien i drzwi. Podczas spotkania mieszkańcy dowiedzą się o założeniach programu, warunkach dofinansowania, sposobie i terminach składania wniosków, wysokości dofinansowania itd.
Wszystkich zainteresowanych udziałem w programem zachęcamy do udziału w konferencji informacyjnej w dn.7 listopad 2019 (czwartek) o godzinie 17.00 w świetlicy wiejskiej w Telatynie- Kolonia II (ul. Pogodna 3).