II edycja Forum Seniora Kuriera Lubelskiego

Zapraszamy na drugą edycję Forum Seniora Kuriera Lubelskiego w Internecie, które odbędzie się dnia 25 marca br o godz. godz. 12.00 w formie on line.

Będą rozmowy o niezwykłych właściwościach miodu, aktywnościach i pasjach w senioralnym wieku oraz komunikacji z młodym pokoleniem. Zaproszeni eksperci podpowiedzą także, jak dbać o kręgosłup i higienę jamy ustnej. Nie zabraknie również gości specjalnych!

Gościem specjalnym będzie Witold Paszt – polski piosenkarz oraz założyciel i wokalista zespołu Vox, który opowie o historii swojej muzycznej pasji oraz o korzyściach płynących z rozwijania zainteresowań niezależnie od wieku.

Kolejnym gościem specjalnym będzie Andrzej Supron – srebrny medalista Igrzysk Olimpijskich w Moskwie w zapasach – styl klasyczny, trener i sędzia zapaśniczy, komentator i promotor wrestlingu, a także prezes Polskiego Związku Zapaśniczego.

Program Forum Seniora:

  • Najzdrowsza apteka – pszczela pasieka. Prezes Stowarzyszenia Lubelskich Pszczelarzy, Zbigniew Jankiewicz opowie o niezwykłych właściwościach miodu oraz pasji Seniorów Pszczelarzy.
  • Jak poprzez naturalne terapie, niezależnie od wieku dbać o swój kręgosłup? Co zrobić, by zachować go w dobrej kondycji na długie lata? Na te pytania odpowie mgr Magdalena Maria Boroń, mistrzyni naturopata, chiropraktyk.
  • Dr n. med. Małgorzata Kiernicka specjalista periodontologii i chorób jamy ustnej a także ekspert z dziedziny implantologii stomatologicznej opowie o nowych rozwiązaniach na problemy jamy ustnej u osób starszych.
  • Jak komunikować się z młodym pokoleniem? O korzyściach z wymiany doświadczeń i wiedzy na temat nowych technologii porozmawiamy z docentem Henrykiem Stefankiem – prezydentem, założycielem Wyższej Szkoły Społeczno-Przyrodniczej.

Transmisja będzie dostępna na www.kurierlubelski.pl/forum-seniora2021 oraz na Facebooku https://www.facebook.com/events/180770473634554

Zachęcamy do oglądania i uczestnictwa w Forum!!!