Zaproszenie na Debatę społeczną

Zapraszamy do wzięcia udziału w debacie społecznej pod hasłem: „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”. Debata odbędzie się 28 listopada 2022 roku o godzinie 11:00 w Domu Strażaka w Telatynie przy ulicy Świętej Anny 4. Liczymy na Państwa obecność.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w debacie społecznej, która odbędzie się w dniu 28 listopada 2022 roku o godz. 11:00 w Domu Strażaka w Telatynie przy ulicy Świętej Anny 4.

Podczas spotkania omówione zostaną zagadnienia związane z bezpieczeństwem w ruchu drogowym na terenie gminy Telatyn.

Przedstawione zostaną również informacje na temat:

1. Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa  – narzędzia, z którego korzysta coraz więcej mieszkańców naszego powiatu. To na podstawie danych w niej zamieszczanych, kierujemy w najbardziej zagrożone miejsca patrole i planujemy tam wzmożone działania. Uczestnicy debaty zostaną zapoznani z aktualnymi danymi zebranymi przy pomocy tego narzędzia.

2. aplikacji „Moja Komenda” – która umożliwia wyszukanie każdego dzielnicowego w Polsce poprzez wpisanie np. adresu zamieszkania, a aplikacja odnajdzie funkcjonariusza, który jest odpowiedzialny za dany rejon służbowy oraz wskaże, w której jednostce Policji mundurowy pełni służbę. Te i inne możliwości aplikacji zostaną uczestnikom zaprezentowane na spotkaniu, na które serdecznie zapraszamy.