Zachęcamy do udziału w Wojewódzkim Konkursie na Palmę i Pisankę Wielkanocną.

Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w III edycji Wojewódzkiego Konkursu na Palmę i Pisankę Wielkanocną.
Upowszechnianie tradycji Świątecznych i przekazywanie o nich wiedzy, to piękny sposób na integrację międzypokoleniową oraz ocalenie od zapomnienia tego, co najpiękniejsze w naszej kulturze. Dlatego pragniemy zaprosić wszystkich mieszkańców naszego regionu – dzieci i młodzież szkolną, członkinie kół gospodyń wiejskich, twórców ludowych, artystów plastyków – do udziału w III Wojewódzkim Konkursie na Palmę i Pisankę Wielkanocną.
Organizatorem konkursu jest Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie, Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie oraz Muzeum Wsi Lubelskiej w Lublinie. Inicjatorem i współorganizatorem wydarzenia jest Poseł do Parlamentu Europejskiego – Pani Beata Mazurek.
Konkurs rozpoczął się w dniu 14 lutego 2022 roku i trwa do 11 marca 2022 roku. Uroczyste rozstrzygnięcie odbędzie się 2 kwietnia 2022 r. w Muzeum Wsi Lubelskiej w Lublinie.
Regulamin i karta zgłoszeniowa do pobrania. Materiały są także dostępne do pobrania na stronie internetowej: www.wok.lublin.pl

Pliki do pobrania

Plik Opis Wielkość pliku Pobrania
pdf regulamin-i-karta-konkurs-na-palme-i-pisanke-2022 493 KB 98