Zachęcamy do głosowania na naszą szkołę!!!!

Dyrekcja Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Telatynie i opiekun grupy projektowej p. Janina Tucka zwraca się do Państwa z prośbą o oddawanie głosów na projekt „Tańce naszych dziadków”, który został zgłoszony do ogólnopolskiego konkursu „Projektanci edukacji”, organizowanego przez wydawnictwo „NOWA ERA”.

Zgodnie z regulaminem konkursu projekt ma szansę na zdobycie grantu w wysokości 1000 zł na zakup strojów dla zespołu tańca ludowego „Tel- Tom” w głosowaniu internautów.

Internauci głosują on-line na zgłoszone pomysły w dniach od 2 do 13 grudnia 2019 r. Wynikiem głosowania jest przyznanie 15 grantów na najpopularniejsze pomysły. Warto poklikać i namówić do tego znajomych.

  1. Aby oddać głos w konkursie, wejdź na stronę https://projektanciedukacji.pl/konkurs

  2. Możesz oddać jeden głos dziennie na jeden projekt w każdej kategorii wiekowej.

  3. W „Galerii pomysłów” znajdziesz listę pomysłów, które biorą udział w głosowaniu.

  4. Kliknij przycisk „Zagłosuj na ten projekt” przy wybranym pomyśle.

  5. Wpisz swój adres e-mail i zatwierdź przyciskiem „Zagłosuj na projekt” (jeśli głosujesz pierwszy raz, system poprosi Cię o uzupełnienie danych niezbędnych do udziału w głosowaniu).

  6. UWAGA! Adres e-mail należy aktywować linkiem, który zostanie na niego wysłany. Masz na to czas do północy.

  7. Głosowanie trwa 12 dni.

 Po wejściu na stronę należy w zakładce (po lewej stronie)odznaczyć klasy I-III oraz woj. lubelskie. Po ukazaniu się strony z projektami, oddać głos na nasz projekt : „Tańce naszych dziadków”.

Za każdy głos będziemy ogromnie wdzięczni!.