Wójt Gminy Telatyn pan Dariusz Kozłowski odznaczony Srebrnym Krzyżem Zasługi

W przeddzień Dnia Samorządu Terytorialnego, 26 maja br. w ogrodach Pałacu Prezydenckiego odbyła się uroczystość, podczas której Prezydent Karol Nawrocki wręczył odznaczenia państwowe zasłużonym samorządowcom.
Miło nam poinformować, że Srebrnym Krzyżem Zasługi za zasługi w działalności na rzecz samorządu terytorialnego w Polsce został odznaczony Wójt Gminy Telatyn pan Dariusz Kozłowski. Dodatkowo został on również powołany w skład Rady Samorządu Terytorialnego przy Prezydencie RP, która została utworzona w marcu 2026 roku.
To wyjątkowe odznaczenie państwowe izaszczytne miejsce w Radzie są wyrazem uznania dla wieloletniej pracy na rzecz rozwoju samorządu, zaangażowania w lokalne sprawy mieszkańców Gminy Telatyn oraz działań podejmowanych na rzecz rozwoju naszej Gminy.
Panie Wójcie serdecznie gratulujemy tego zaszczytnego wyróżnienia oraz życzymy wielu sukcesów w pracy samorządowej i przede wszystkim satysfakcji z pełnionej funkcji i licznych działań na rzecz naszej lokalnej społeczności. Cieszymy się również, że głos z Gminy Telatyn będzie wybrzmiewał w Warszawie bo jak podkreślił Prezydent w swoim wystąpienie ,,będzie z pełną determinacją domagał się głośnego głosu polskich samorządów, ale też inwestycji w kierunku zrównoważonego rozwoju Rzeczypospolitej Polskiej”.
fot. foto.kprp.pl/do_pobrania/20260526_PKN_Dzien_Samorzadowca/ <foto.kprp.pl/do_pobrania/20260526_PKN_Dzien_Samorzadowca/>, UG Telatyn