Trwają Międzypokoleniowe Warsztaty Wokalne ,,Muzyka łączy nie dzieli”

W Gminie Telatyn trwają bardzo intensywnie Międzypokoleniowe Warsztaty Wokalne w których uczestniczą dzieci i młodzież ze Szkoły Podstawowej w Telatynie oraz Seniorzy. Są one skierowane do wszystkich którzy potrafią i lubią śpiewać a także do tych, którzy pragną dla własnej satysfakcji rozwijać się wokalnie i muzycznie. Spotkania warsztatowe prowadzi wieloletni nauczyciel Szkoły Muzycznej w Tomaszowie Lubelskim pan Roman Malinowski. Oprócz cotygodniowych, kilkugodzinnych zajęć, przed uczestnikami warsztatów jeszcze spotkanie z panią Barbarą Rabiegą – która wiele lat współpracowała z Orkiestrą im. Karola Namysłowskiego w Zamościu oraz światowej sławy dyrygentem panem Romanem Rewkowiczem. Spotkanie z artystami, którzy na co dzień profesjonalnie pracują na scenie pozwoli na bliższe poznanie pracy muzyka i skorzystanie z jego doświadczenia i wiedzy.
Spotkania warsztatowe zwieńczy udział w Gminnym Spotkaniu Wigilijnym i zaprezentowanie swoich umiejętności w koncercie wigilijnym ,,Wokół świątecznego stołu”.
Warsztaty zostały dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury” i odbywają się w ramach zadania: pn ,,Muzyka łączy nie dzieli”. Organizatorem Warsztatów jest Biblioteka Publiczna Gminy Telatyn.
,,Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury”