Były życzenia, upominki, słodki poczęstunek i muzyczna niespodzianka. A to wszystko z okazji Gminnego Dnia Kobiet, który odbył się 7 marca br. w Domu Strażaka w Telatynie. Świętowało blisko 150 mieszkanek Gminy Telatyn, które przyjęły zaproszenie do wspólnego świętowania. Wszystkie obecne panie powitał Wójt Gminy Telatyn pan Dariusz Kozłowski, który przekazał paniom w imieniu swoim oraz obecnego na wydarzeniu Skarbnika Gminy pana Tomasza Szarugi najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta. Panie otrzymały również upominki – kolorowe chusty. Życzenia wraz z koszem słodkości przekazał również Poseł na Sejm RP pan Tomasz Zieliński. Było również tradycyjne ,,Sto lat”. W części artystycznej wystąpił pan Wojciech Sosnowski, który zabrał wszystkich w Muzyczną Podróż Pełną Emocji z przebojami o kobietach Krzysztofa Krawczyka, Elvisa Presleya, Jerzego Połomskiego, Mieczysława Fogga i innych artystów. Na zakończenie wszystkie panie zostały poczęstowane słodkim upominkiem – tortem. Wszystkim paniom składamy najlepsze i najserdeczniejsze życzenia oraz dziękujemy za tak liczne przybycie!!!