Spotkanie warsztatowe w Telatynie

We czwartek 21 maja br. odbyło się w Telatynie kulinarne spotkanie warsztatowe. W spotkaniu wzięły udział panie z Kół Gospodyń Wiejskich: KGW Telatyn, KGW Poturzyn, KGW Radków, KGW Nowosiółki, KGW Telatyn I i KGW Żulice. Wspólne gotowanie stało się okazją do poznania nowych smaków i wypróbowania nowych przepisów. Panie pod okiem pani Eweliny Galant – Woźniak i pani Agnieszki Śmiałko przygotowały: rogaliki francuskie z nadzieniem, rożki waflowe, śledzia po japońsku i tartaletki jajeczne z szynką i serem feta.