We czwartek 12 marca br. Sołtysi z Gminy Telatyn wraz z Wójtem panem Dariuszem Kozłowskim uczestniczyli w Powiatowych Obchodach Dnia Sołtysa, które miały miejsce w Starostwie Powiatowym w Tomaszowie Lubelskim. Była to doskonała okazja do spotkania, rozmów oraz wyrażenia wdzięczności osobom, które na co dzień z zaangażowaniem działają na rzecz swoich lokalnych społeczności. Podczas uroczystości z rąk Starosty Henryka Karwana sołtysi otrzymali pamiątkowe wyróżnienia będące wyrazem wdzięczności za zaangażowanie, odpowiedzialność oraz pracę na rzecz mieszkańców i rozwoju wsi. Z Gminy Telatyn wyróżnienie otrzymał pan Henryk Golik – sołtys sołectwa Łachowce. Życzymy wszystkim sołtysom wielu sukcesów, nieustającej energii do działania oraz satysfakcji z pracy na rzecz swoich społeczności. Fot. Powiat Tomaszowski