12 maja 2026 roku w Komendzie Powiatowej PSP w Tomaszowie Lubelskim odbyło się podsumowanie Eliminacji Powiatowych Ogólnopolskiego Strażackiego Konkursu Plastycznego. Przybyłych laureatów, opiekunów oraz przedstawicieli samorządów powitał Komendant Powiatowy PSP bryg. Paweł Chromiec. Podczas spotkania wszystkim laureatom wręczono okolicznościowe puchary, dyplomy i upominki. Wśród najlepszych i nagrodzonych znalazły się uczennice Szkoły Podstawowej w Telatynie : Milena Safaryn, która zajęła II miejsce na podium w kategorii klas V-VIII i Dominika Kozłowska, która otrzymała wyróżnienie w kategorii klas I – III. Podziękowanie i gratulacje naszym laureatkom przekazał także Wójt Gminy Telatyn pan Dariusz Kozłowski. Serdecznie gratulujemy!!!
Fot. Oddział Powiatowy Związku OSP RP w Tomaszowie Lubelskim
Fot. Oddział Powiatowy Związku OSP RP w Tomaszowie Lubelskim


