Zajęcie wymagało cierpliwości i precyzji ale efekt przesłonił wszelkie trudy. W piątek, 15 maja br. grupa pań z Kół Gospodyń Wiejskich oraz Gminnego Klubu Seniora spotkały się w świetlicy wiejskiej w Telatynie i wykonały koralikowe bransoletki. Każda była na swój sposób piękna i unikatowa bo jak to zwykle była, ile głów tyle pomysłów. Spotkanie było również okazją do wzajemnej integracji i pozwoliło na miłe i kreatywne spędzenie czasu.







