Panie z Kół Gospodyń świętowały Dzień Kobiet

Panie z Gminnych Kół Gospodyń Wiejskich Gminy Telatyn spotkały się 16 marca br by we własnym – kołowym gronie świętować Dzień Kobiet. W spotkaniu tym oprócz pań uczestniczył Wójt Gminy Telatyn pan Dariusz Kozłowski oraz pracownicy Urzędu Gminy Telatyn, którzy na co dzień współpracują z Kołami Gospodyń. Wszystkich obecnych na spotkaniu przywitała pani Małgorzata Kuma – Przewodnicząca Koła Gospodyń w Telatynie.

Wójt Gminy złożył Paniom życzenia oraz wyraził wdzięczność za aktywną działalność, współpracę z Gminą i podejmowane liczne inicjatywy. Każde Koło otrzymało również upominek. Życzenia dla Pań przekazał również Poseł na Sejm RP pan Tomasz Zieliński oraz Wicestarosta pan Jarosław Korzeń. Bardzo wesołym akcentem była zabawa w kalambury, którą przygotował i prowadził pan wójt. Panie, podzielone na dwie drużyny odgadywały różne hasła. Rywalizacja była bardzo zaciekła ale ostatecznie i tak zabawa zakończyła się remisem.  Atmosfera była bardzo miła, były wspólne rozmowy i degustacja przygotowanych dań.

Dzień Kobiet to szczególny moment, kiedy należy docenić pracę naszych pań w Kołach Gospodyń, które oprócz codziennych, domowych obowiązków, pracy zawodowej aktywizują lokalną społeczność. To bardzo ważne, że są takie osoby, które  mają coraz więcej pomysłów na siebie i własne otoczenie: od kół gospodyń wiejskich po własną działalność produkcyjną czy kulturalną.

Dziękujemy naszym Kołom Gospodyń, życzymy dalszych sukcesów i realizacji swoich marzeń!!!