Kulinarny Dzień Mężczyzny w Gminie Telatyn

Dzień Mężczyzn 10 marca br. w Gminie Telatyn upłynął bardzo smakowicie. A to wszystko za sprawą warsztatów kulinarnych, które zostały zorganizowane z racji tego święta. W spotkaniu kulinarnym uczestniczyło 18 panów, którzy przygotowali różne dania, które można wykorzystać w domowej kuchni. Warsztaty prowadziła pani Ewelina Galant-Woźniak przy wsparciu pani Agnieszki Śmiałko, pani Małgorzaty Kuma i pani Aliny Gęborys. Warsztaty okazały się dobrą okazją do spotkania, wymiany kulinarnych doświadczeń i przede wszystkim poznania nowych smaków. Panowie przygotowali: sałatkę z kurczakiem i paluszkami serowymi, zupa cebulowa z grzanką serową, słodko – ostre sznycle z karkówki i deser serowo jagodowy. Panowie w kuchni poradzili sobie bardzo dobrze i w planach mają już kolejne, kulinarne spotkanie. Jest pomysł by przygotować teraz coś na słodko i upiec ciasta. Na zakończenie spotkania, z rąk Wójta Gminy Telatyn pana Dariusza Kozłowskiego uczestnicy warsztatów otrzymali pamiątkowe dyplomy.