Gmina Telatyn otrzymała dofinansowanie z UE na zrównoważoną gospodarkę wodno-ściekową

Dzięki dobrze opracowanemu wnioskowi Gmina Telatyn znalazła się wśród beneficjentów, którzy otrzymali dofinansowanie na zrównoważoną gospodarkę wodno-ściekową.We czwartek, 9 kwietnia br. w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie odbyło się uroczyste … Czytaj dalej Gmina Telatyn otrzymała dofinansowanie z UE na zrównoważoną gospodarkę wodno-ściekową