Gmina Telatyn na podium!!!

Za nami XXII Święto Sportu Powiatu Tomaszowskiego, które odbyło się 18 lipca 2021 roku na Stadionie gminnym w Cukrowni- Wożuczyn. Wszystkich obecnych przywitał Starosta Powiatu Tomaszowskiego pan Henryk Karwan  i Gospodarz miejsca Wójt Gminy Rachanie pan Roman Miedziak. Gminę Telatyn reprezentowała drużyna sportowców na czele z Sekretarzem Gminy panem Mieczysławem Szarugą.

Zawodnicy z poszczególnych gmin powiatu tomaszowskiego startowali w konkurencjach indywidualnych i drużynowych. W programie zawodów znalazły się konkurencje zespołowe: piłka nożna mężczyzn i kobiet drużyn pięcioosobowych, piłka siatkowa kobiet i mężczyzn drużyn trzyosobowych, przeciąganie liny kobiet i mężczyzn,  trójbój kobiet, przenoszenie worków z piaskiem i trójbój dla władz samorządowych gminnych. Indywidualnie zawodnicy wzięli również udział w konkurencjach biegowych, przerzucaniu opony, rzucie lotką do tarczy i konkursie siłacza. Ostatecznie, po zaciekłej rywalizacji klasyfikacja końcowa gmin przedstawia się następująco:

1 miejsce Rachanie – 359 pkt

2 miejsce Jarczów – 227 pkt

3 miejsce Telatyn – 217 pkt

4 miejsce Łaszczów – 185 pkt

5 miejsce Bełżec – 174 pkt

6 miejsce Susiec – 170 pkt

7 miejsce Tyszowce – 106 pkt

8 miejsce Krynice – 65 pkt

9 miejsce Miasto Tomaszów Lubelski – 30 pkt

10 miejsce Ulhówek – 28 pkt

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za reprezentowanie Gminy Telatyn i życzymy powodzenia na Wojewódzkich Igrzyskach Rekreacyjno Sportowych LZS ,,Tomaszów Lubelski 2021″