ARiMR zaprasza do udziału w konkursie pt. „Akcja Reanimacja i Moc Ratowania”

Organizowany przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Konkurs pt. „Akcja Reanimacja i Moc Ratowania” kierowany jest do ratowników z Zespołów Ratownictwa Medycznego (dalej: ZRM) i strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej (dalej: OSP) z obszarów wiejskich.

Jego efektem ma być nagranie filmowe z instruktażem udzielania pierwszej pomocy, czyli czynności wykonywanych w razie wypadku, urazu bądź nagłego ataku choroby, których zadaniem jest ochrona życia lub zdrowia poszkodowanego, oraz zminimalizowanie niekorzystnych następstw, zanim udzielona zostanie specjalistyczna pomoc medyczna.

Wyniki zostaną ogłoszone 11 września 2021 roku tj. w Światowym Dniu Pierwszej Pomocy. Wszyscy uczestnicy – przedstawiciele ZRM i OSP biorące  udział w  Konkursie otrzymają upominki a zwycięzcy  nagrody (tj. za zajęcie I, II i III miejsca). Najlepszy filmik zostanie opublikowany na stronie i w mediach społecznościowych ARiMR.

Szczegółowe informacje dostępne pod linkiem:

https://www.arimr.gov.pl/aktualnosci/artykuly/arimr-zaprasza-do-udzialu-w-konkursie-pt-akcja-reanimacja-i-moc-ratowania.html