• a
  • b
  • c
  • d
  • e
  • f
  • g
Text size

Konkurs Plastyczny „Palmy, Pisanki i Stroiki Wielkanocne” rozstrzygnięty

b_200_0_16777215_00___images_phocagallery_2018_03_stroiki_thumbs_phoca_thumb_l_dsc_1369.jpg23 marca br odbyło się rozstrzygnięcie Gminnego Konkursu Plastycznego „Palmy, Pisanki i Stroiki Wielkanocne”. Do Konkursu przystąpiło 170 uczestników, którzy przedstawili 97 prac, w tym 5 grupowych. Komisja w składzie: pan Mieczysław Szaruga – Sekretarz Urzędu Gminy, pani Barbara Wójcik – Wicedyrektor Szkoły Podstawowej w Telatynie, pani Alicja Górnik – Dyrektor Biblioteki oraz pani Ewelina Galant – Woźniak – pracownik Urzędu Gminy, po wnikliwej analizie przyznała następujące miejsca w 3 kategoriach i 4 grupach wiekowych.
Kategoria palma : Oddziały Przedszkolne – prace indywidualne

1. Zofia Czaus Grupa 5-latki SP Telatyn I miejsce
2. Dorota Gala Grupa 6 lat SP Poturzyn II miejsce

Kategoria pisanka: Oddziały Przedszkolne – prace indywidualne

1. Bartłomiej Kozłowski Grupa 3-4-5 lat SP Poturzyn I miejsce
2. Dominik Liga Grupa 3-4-5 lat SP Poturzyn II miejsce
3. Phillip Sahajko Grupa 3-4-5 lat SP Poturzyn III miejsce
4. Kacper Kalisz Grupa 5-latki SP Telatyn IV miejsce
5. Maja Klajne Grupa 3-4-5 lat SP Poturzyn V miejsce
6. Emilia Leszczuk Grupa 3-4-5 lat SP Poturzyn V miejsce
7. Kornelia Kalisz Klasa O SP Telatyn za udział
8. Martyna Maślak Grupa 3-4-5 lat SP Poturzyn za udział
9. Dorota Gala Grupa 6 lat SP Poturzyn za udział
10. Mikołaj Danaj Grupa 6 lat SP Poturzyn za udział
11. Gabriela Maślak Grupa 3-4-5 lat SP Poturzyn za udział
12. Klara Jakubowska Grupa 3-4-5 lat SP Poturzyn za udział

Kategoria stroik : Oddziały Przedszkolne – prace indywidualne

1. Julia Procnal Klasa O SP Telatyn I miejsce
2. Klara Jakubowska Oddział Przedszkolny SP Poturzyn II miejsce
3. Patrycja Grabczuk Klasa O SP Telatyn III miejsce
4. Filip Mróz Klasa O SP Telatyn IV miejsce
5. Lena Lepionka Grupa 6 lat SP Poturzyn IV miejsce
6. Natalia Tyska Klasa O SP Telatyn V miejsce
7. Mikołaj Florek Grupa 6 lat SP Poturzyn V miejsce
8. Amelia Proć Klasa O SP Telatyn za udział
9. Tymon Piela Grupa 3-4-5 lat SP Poturzyn za udział
10. Oliwia Danaj Grupa 3-4-5 lat SP Poturzyn za udział
11. Mateusz Świder Grupa 3-4-5 lat SP Poturzyn za udział

Kategoria stroik : Oddziały Przedszkolne – prace grupowe

1. Grupa 3-4 lat SP Telatyn ( 20 dzieci) I miejsce
2. Grupa 3-4-5 lat SP Poturzyn (15 dzieci) II miejsce
3. Grupa 6 lat SP Poturzyn (5 dzieci) III miejsce
4. Grupa 5 lat SP Telatyn ( 18 dzieci) IV miejsce

Kategoria palma : Klasy I – III – prace indywidualne

1. Wojciech Kowalski Klasa III a SP Telatyn I miejsce

Kategoria pisanka : Klasy I – III – prace indywidualne

1. Dawid Szymański Klasa II SP Telatyn I miejsce
2. Filip Beń Klasa II SP Poturzyn II miejsce
3. Weronika Wójcik Klasa II SP Poturzyn III miejsce
4. Julia Piwko Klasa I SP Telatyn III miejsce
5. Julia Makuch Klasa III a SP Telatyn IV miejsce
6. Igor Bąk Klasa I SP Telatyn V miejsce

Kategoria pisanka : Klasy I – III- prace zbiorowe

1. Klasa I SP Telatyn ( 23 dzieci) I miejsce

Kategoria stroik : Klasy I – III – prace indywidualne

1. Maja Kozak Klasa I SP Poturzyn I miejsce
2. Nicola Czoska Klasa III a SP Telatyn II miejsce
3. Julia Safaryn Klasa II SP Telatyn III miejsce
4. Aleksandra Lizak Klasa II SP Telatyn IV miejsce
5. Miłosz Kuczyński Klasa III a SP Telatyn IV miejsce
6. Julia Kucharska Klasa III a SP Telatyn V miejsce
7. Wiktoria Skiba Klasa III b SP Telatyn za udział
8. Przemysław Lizak Klasa I SP Telatyn za udział
9. Karol Szozda Klasa I SP Telatyn za udział
10. Weronika Wójcik Klasa II SP Poturzyn za udział

Kategoria palma : Klasy IV – VI – prace indywidualne

1. Julia Kopczyńska Klasa V SP Telatyn I miejsce
2. Konrad Wlaź Klasa V SP Telatyn I miejsce
3. Aleksandra Kasprzak Klasa V SP Telatyn II miejsce
4. Mateusz Piskor Klasa V SP Telatyn III miejsce
5. Szymon Węcław Klasa IV SP Poturzyn IV miejsce
6. Kamila Kot Klasa VI SP Telatyn V miejsce
7. Marta Lizak Klasa V SP Telatyn za udział

Kategoria pisanka : Klasy IV – VI – prace indywidualne

1. Konrad Wlaź Klasa V SP Telatyn I miejsce
2. Nikola Sobuś Klasa IV SP Poturzyn II miejsce
3. Bartłomiej Smoląg Klasa VI SP Telatyn II miejsce
4. Mateusz Matwiejczuk Klasa VI SP Telatyn III miejsce
5. Kacper Piwko Klasa IV b SP Telatyn IV miejsce
6. Tomasz Makuch Klasa IV a SP Telatyn V miejsce
7. Aleksandra Błaszczak Klasa VI SP Telatyn V miejsce
8. Przemysław Cioch Klasa IV a SP Telatyn za udział
9. Nikola Brzozowiec Klasa IV SP Poturzyn za udział
10. Martyna Rybak Klasa VI SP Poturzyn za udział
11. Emilia Gala Klasa VI SP Poturzyn za udział

Kategoria stroik : Klasy IV – VI – prace indywidualne

1. Filip Łukasik-Bożek Klasa V SP Telatyn I miejsce
2. Wiktor Sokołowski Klasa VI SP Telatyn II miejsce
3. Oliwia Pieprzowska Klasa IV b SP Telatyn III miejsce
4. Justyna Dymitrasz Klasa IV SP Poturzyn IV miejsce
5. Julia Bednarczuk Klasa IV a SP Telatyn V miejsce
6. Martyna Rajtak Klasa IV b SP Telatyn za udział
7. Aleksandra Nowosadowska Klasa VI SP Telatyn za udział
8. Szymon Lizak Klasa VI SP Telatyn za udział
9. Martyna Kontkiewicz Klasa IV a SP Telatyn za udział
10. Radosław Szaruga Klasa V SP Telatyn za udział
11. Adrian Szaruga Klasa VI SP Telatyn za udział
12. Szymon Szaruga Klasa IV SP Telatyn za udział
13. Gabriel Kuma Klasa IV a SP Telatyn za udział
14. Tomasz Trykacz Klasa IV b SP Telatyn za udział
15. Zuzanna Gawęda Klasa IV SP Poturzyn za udział
16. Marta Deryło Klasa VI SP Telatyn za udział

Kategoria palma : Klasa VII i Gimnazjum – prace indywidualne

1. Karolina Boćko Gimnazjum I miejsce
2. Magdalena Malec Gimnazjum II miejsce
3. Paulina Sachajko Gimnazjum III miejsce

Kategoria pisanka : Klasa VII i Gimnazjum – prace indywidualne

1. Katarzyna Brzeziak Gimnazjum I miejsce
2. Anita Bryk Gimnazjum II miejsce
3. Szymon Kucharski Gimnazjum III miejsce
4. Grzegorz Skiba Gimnazjum za udział
5. Kacper Sławiński Gimnazjum za udział

Kategoria stroik : Klasa VII i Gimnazjum – prace indywidualne

1. Kacper Roguski Gimnazjum I miejsce
2. Emilia Cichowlaz Klasa VII SP Telatyn II miejsce
3. Jakub Węcław Klasa VII SP Telatyn III miejsce
4. Angelika Lizak Klasa VII SP Telatyn za udział
5. Katarzyna Liga Gimnazjum za udział
6. Kamil Lizak Klasa VII SP Telatyn za udział
7. Agnieszka Pawłowska Gimnazjum za udział
8. Zuzanna Bąk Gimnazjum za udział

 

Urząd Gminy Telatyn

ul. Fryderyka Chopina 10
22-652 Telatyn
NIP 921-13-72-720
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 84 66 13 110

 

wybory samorzadowe 2018

Harmonogram odbioru odpadów z gminy Telatyn na rok 2018

logo

album 0001

Dzisiaj jest: 21 Sierpień 2018
Imieniny obchodzą: Joanna, Kazimiera, Franciszek

Nieodpłatna Pomoc Prawna

bpp cr

bip.gif

mar.png

tl.gif

d.jpg

m.jpg

Licznik odwiedzin

Dzisiaj5
Wczoraj127
Tydzień132
Miesiąc1713
Wszystkie451370