• a
  • b
  • c
  • d
  • e
  • f
  • g
Text size

Gminny Dzień Kobiet

b_200_0_16777215_00___images_phocagallery_2018_03_dk18_thumbs_phoca_thumb_l_dsc_1434.jpg8 marca br panie z Gminy Telatyn świętowały Dzień Kobiet. Były życzenia, kwiaty, występy artystyczne, i wiele innych atrakcji. Gospodarzem uroczystości była Wójt Gminy Telatyn Elżbieta Stąsiek – Witkowska, która zaprosiła Mieszkanki Gminy do wspólnego świętowania. Pomysł spotkał się z pozytywnym przyjęciem, gdyż w czwartkowe popołudnie do Świetlicy w Telatynie przybyła blisko ponad 100 osobowa grupa kobiet. Życzenia wszystkim paniom złożyli Sekretarz Gminy pan Mieczysław Szaruga oraz Przewodniczący Rady Gminy pan Dariusz Skwarek. Panie otrzymały kwiaty oraz słodki upominek. Wspólnie spędzany czas umilały występy artystyczne – na scenie zaprezentowały się Zespoły Artystyczne ,,Jaśmin" i ,,Fermata" oraz ,,Tomaszowska Kapela Podwórkowa". Część muzyczna spotkania najwidoczniej przypadła wszystkim do gustu, bo były gromkie brawa a artyści bisowali. Wykonywane piosenki były skoczne, wesołe a niekiedy nawet sentymentale. Były wspólne śpiewy i przyśpiewki, nie zabrakło oczywiście kawałów o kobietach. Sporym zainteresowaniem cieszyła się również specjalnie przygotowana prelekcja dla wszystkich pań – o zdrowyym żywieniu i oczyszczaniu organizmu, którą przygotowała włścicielka zielarni i apteki pani Ewa Łukasiewicz z Tomaszowa Lubelskiego. Nie zabrakło również konkursów – były pytania o lifting, dzieżę a nawet o ampul. Dodatkowo panie układały hasło reklamowe dla naszej Gminy Telatyn. Jak zawsze, kobiety wykazały się olbrzymią wiedzą a i śmiechu i radości było co niemiara. Czas płynął w miłej, sympatycznej atmosferze a spotkanie trwało do późnych godzin wieczornych.

Hasła reklamujące naszą Gminę, ułożone podczas Dnia Kobiet:
1. Gmina Telatyn to miejsce dla każdego, znajdziesz tu pieniądze, szczęście i męża swego (autor: KGW Wasylów)
2. Gdy do Gminy Telatyn przybędziesz, na pewno zadowolony bedziesz (autor: KGW Wasylów)
3. Na co dzień i od święta, tak jak w Dzień Kobiet niech Gmina Telatyn o kobietach pamięta (autor: KGW Wasylów)
4. Gmina Telatyn to miejsce czarujace, tu znajdziesz swą rodzinę i na stałe osiądziesz (autor: KGW Wasylów)
5. Z twarzy schodzą smutki i żale, bo w Gminie Telatyn czujesz się doskonale (autor: KGW Wasylów)
6. Gmina Telatyn już wiecie najlepsza jest na świecie (autor: KGW Wasylów)
7. Bo Gmina Telatyn z tego słynie, że są tu najlepsze gospodynie (autor: KGW Wasylów)
8. Szkoła, praca czy zabawa w Gminie Telatyn jest doskonała (autor: KGW Wasylów)
9. W Gminie Telatynie zadowolone są wszystkie gospodynie (autor: KGW Wasylów)
10. Kto do Gminy Telatyn przybywa, temu szczęście w życiu przybywa (autor: KGW Wasylów)
11. Nasza Gmina Telatyn piękna i bogata jest, wiec gościu miły zawitaj, zainwestuj i zostań z nami ( autor: Alina Urban)
12. Nasza Gmina Telatyn jest zadbana i piekna a nasza Pani Wójt jest szczęśliwa i uśmiechnięta ( autor: Maria Szpinda)
13. W naszej Gminie Telatynie, życie zawsze super płynie (autor: Halina Szczerbińska)
14. Nasza Gmina w Telatynie z najpiękniejszych kobiet słynie (autor: Halina Szczerbińska)
15. Kto do Gminy w Telatynie z załatwieniem przychodzi, ten zawsze zadowolony wychodzi (autor: Halina Szczerbińska)
16. Wschodnia kraina Telatyn Gmina – czysta, rolnicza i nieodkryta (autor: Małgorzata Mielniczuk)
17. Tu jest najpiękniej, tu lasy pola, zapach natury, Gmina Telatyn Cię woła (autor: Małgorzata Mielniczuk)
18. Gmina Telatyn pięknie się rozwija, wszystkim mieszkańcom z radością sprzyja (autor: Beata Kargol)

Urząd Gminy Telatyn

ul. Fryderyka Chopina 10
22-652 Telatyn
NIP 921-13-72-720
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 84 66 13 110

 

Harmonogram odbioru odpadów z gminy Telatyn na rok 2018

logo

album 0001

Dzisiaj jest: 23 Lipiec 2018
Imieniny obchodzą: Bogna, Brygida, Apolinary

Nieodpłatna Pomoc Prawna

bpp cr

Licznik odwiedzin

Dzisiaj62
Wczoraj69
Tydzień62
Miesiąc2111
Wszystkie448917