• a
  • b
  • c
  • d
  • e
  • f
  • g
Text size

Konkurs Plastyczny ,,Bohaterowie z utworów H. Sienkiewicza" rozstrzygnięty

b_200_0_16777215_00___images_phocagallery_2016_11_konkurs_sienkiewiczowski_thumbs_phoca_thumb_l_img_0938.jpgDnia 3 listopada 2016r. w Bibliotece Publicznej Gminy Telatyn odbyło sie podsumowanie Gminnego Konkursu Plastycznego pod nazwą ”Bohaterowie z utworów Henryka Sienkiewicza”, który został zorganizowany w hołdzie pisarzowi z okazji obchodzonej w tym roku 170 rocznicy jego urodzin i 100 rocznicy jego śmierci.

Organizatorem konkursu była Biblioteka Publiczna Gminy Telatyn, a jego głównym celem popularyzacja i pogłębienie wiedzy o życiu i twórczości Henryka Sienkiewicza, rozbudzenie aktywności plastycznej, wrażliwości i wyobraźni uczniów oraz umożliwienie zaprezentowania talentu plastycznego. Na konkurs wpłynęło łącznie 21 prac plastycznych o wysokim poziomie artystycznym. Jury w składzie: pan Mieczysław Szaruga – Sekretarz Urzędu Gminy w Telatynie, pani Barbara Wójcik – dyrektor Gimnazjum w Telatynie, pani Jolanta Gryń – nauczyciel historii w Gimnazjum oraz pani Alicja Górnik – Dyrektor Biblioteki w Telatynie ocenili prace w dwóch grupach wiekowych i przyznali poszczególne miejsca i nagrody.

 

W kategorii Klasy IV-VI: Paweł Ratyna (I miejsce), Julia Kopczyńska (II miejsce), Magdalena Gęborys (III miejsce), oraz Klaudia Safaryn i Zuzanna Maślak(wyróżnienia). W kategorii Gimnazjum: Agnieszka Pawłowska(I miejsce), Paulina Tokarczyk (II miejsce), Przemysław Kopczyński (III miejsce), Dominika Śmiałko i Paulina Kowalska (IV miejsce), Wiktoria Szozda (V miejsce), Bartłomiej Dziedzic (wyróżnienie).

 

Urząd Gminy Telatyn

ul. Fryderyka Chopina 10
22-652 Telatyn
NIP 921-13-72-720
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 84 66 13 110

certyfikat eurorenoma

Harmonogram odbioru odpadów z gminy Telatyn na rok 2017

logo

Dzisiaj jest: 18 Grudzień 2017
Imieniny obchodzą: Laura, Bogusław, Gracjan

Nieodpłatna Pomoc Prawna

bpp cr

bip.gif

mar.png

tl.gif

d.jpg

m.jpg

Licznik odwiedzin

Dzisiaj4
Wczoraj72
Tydzień4
Miesiąc1743
Wszystkie427225