• a
  • b
  • c
  • d
  • e
  • f
  • g
Text size

Zaproszenie na Dożynki Powiatowe!!!

Czytaj więcej...Dnia 2 września 2018 roku w Lubyczy Królewskiej odbędą się Dożynki Powiatowe. Szczegółowe informacje na plakacie. Organizatorzy serdecznie zapraszają.

Będzie nowy sprzęt dla OSP

Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image http://www.telatyn.pl/images/phocagallery/2018/08/podpisanie%20umowy%20lublin/thumbs/phoca_thumb_l_dsc_0758.jpg

Czytaj więcej...21 sierpnia 2018 roku Wójt Gminy Telatyn pani Elżbieta Stąsiek – Witkowska wraz ze Skarbnikiem Gminy panem Tomaszem Szarugą w Ośrodku Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie podpisali umowę na dotację celową w zakresie nabycia wyposażenia i urządzeń ratownictwa dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych, niezbędnych do udzielenia pierwszej pomocy poszkodowanym. Ministerstwo Sprawiedliwości reprezentował pan Mikołaj Pawlak – Dyrektor Departamentu Spraw Rodzinnych i Nieletnich.

Czytaj więcej...

Międzynarodowy Festiwal Kuchni na Ukrainie

Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image http://www.telatyn.pl/images/phocagallery/2018/08/guta%20fest/thumbs/phoca_thumb_l_dsc_0546.jpg

Czytaj więcej...Panie z KGW Telatyn, KGW Żulice i KGW Radków na czele z Wójtem Gminy Telatyn panią Elżbietą Stąsiek - Witkowską 19 sierpnia br uczestniczyła w ,,Międzynarodowym Festiwalu Kuchni – GutaFest", jaki odbył się już po raz drugi w malowniczo położonej miejscowości Huta na Ukrainie. Podczas Festiwalu Panie zaprezentowały naszą tradycyjną i regionalną kuchnię – bigos, pieczone rolady, pieczone i smażone pierożki, wędliny oraz różnorodne ciasta.

Czytaj więcej...

Zatrudnienie pracowników w gospodarstwie rolnym do prac sezonowych

Czytaj więcej...Pracodawca (rolnik) pierwsze kroki musi skierować do powiatowego urzędu pracy, gdzie składa wniosek o wydanie zezwolenia na pracę sezonową. We wniosku należy określić m.in. proponowane wynagrodzenie, wymiar czasu pracy albo liczbę godzin pracy w tygodniu lub miesiącu, rodzaj umowy będącej podstawą wykonywania pracy oraz okres ważności zezwolenia. Do wniosku należy dołączyć dowód wpłaty w wysokości 30 złotych za każdy składany wniosek (w tytule konieczne jest wskazanie imienia i nazwiska każdego cudzoziemca, dla którego składany jest wniosek) oraz oświadczenie o niekaralności.

Czytaj więcej...

Podróże na emeryturze czyli Seniorzy z Gminy Telatyn na wycieczce w Horyńcu

Czytaj więcej...Dopisała pogoda i humory a wycieczkę można uznać za udaną. Były wspólne śpiewy, rozmowy i wesoła zabawa. 26 lipca br Seniorzy z Gminy Telatyn skupieni w Gminnym Klubie Seniora wybrali się na wycieczkę do Horyńca - Zdroju.

Czytaj więcej...

Wampiriada w Telatynie

Czytaj więcej...W Gminie Telatyn 23 lipca br, od godziny 9:00 do 12:00 trwała akcja honorowego oddawania krwi, pod nazwą Wampiriada w Telatynie. W Urzędzie Gminy miała miejsce rejestracja osób chętnych do oddania krwi. Wszyscy którzy się zgłosili, na samym początku wypełnili specjalną ankietę odnoszącą się do stanu zdrowia a następnie byli kierowani do Mobilnego Punktu Poboru Krwi, gdzie byli poddawani wstępnym badaniom.

Czytaj więcej...

konferencja "ASF-wyzwanie XXI wieku

Czytaj więcej...Szanowni Państwo,
16 lipca 2018 r. (poniedziałek) o godzinie 14:00 w sali konferencyjnej OHP w Zamościu (ul. Jana Kilińskiego 86A, 22-400 Zamość) organizuję konferencję pt." ASF-wyzwanie XXI wieku", na którą serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych.
Z poważaniem

Teresa Hałas
Przewodnicząca NSZZ RI "Solidarność"
Poseł na Sejm RP

Strona 1 z 91

Urząd Gminy Telatyn

ul. Fryderyka Chopina 10
22-652 Telatyn
NIP 921-13-72-720
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 84 66 13 110

 

wybory samorzadowe 2018

Harmonogram odbioru odpadów z gminy Telatyn na rok 2018

logo

album 0001

Dzisiaj jest: 18 Luty 2019
Imieniny obchodzą: Konstancja, Maksym, Bernadeta

Nieodpłatna Pomoc Prawna

bpp cr

bip.gif

mar.png

tl.gif

d.jpg

m.jpg

Licznik odwiedzin

Dzisiaj9
Wczoraj9
Tydzień9
Miesiąc204
Wszystkie453901